בית חכם 2022

בית חכם

בית חכם: 

מערכות טכנולוגיות ששולטות בפעולות היום
יומיות בבית, שליטה מרחוק כמעט בכל פריט וכל מוצר חשמלי בבית שלכם זה כבר לא נחלתם
של ספרי מדע בדיוני של העתיד- זה כבר פה וזה כבר כמעט בכל בית, וקוראים לזה בית
חכם. אם גם אתם מעוניינים בחוויה טכנולוגית שתאפשר לכם שליטה ובקרה על כל מה
שמתנהל בבית שלכם בין אם אתם בבית או מחוצה לו, גם אתם צריכים להתקין מערכות של
בית חכם אצלכם.

ממשק ייחודי שמאפשר שליטה וניהול של הבית:

מערכת הבקרה והשליטה הראשית של בית חכם מאפשרת לכל אחד מדיירי הבית להגדיר את התנאים והנתונים הרלוונטיים בכל מערכת תפעול בבית- איך לפעול בשעות מסוימות, הגדרת מצב של יציאה מהבית ותזמון פעולות יומיות קבועות. בית חכם כשמו כן הוא- מאפשר בצורה חכמה להגדיר לתזמן ולשלוט על התריסים והווילונות, התאורה ומיזוג האויר, הדלקה וכיבוי של דוד לחימום מים, מכונות חשמליות שונות בבית ואפילו שילוב של מערכות אבטחה ותקשורת. והכל תחת פאנל הפעלה אחד נגיש וידידותי למשתמש.

הטכנולוגיה המתקדמת של בית חכם מאפשרת לכל אדם שהתקינו לו את המערכת בבית לנהל אותה גם מהטלפון הנייד החכם שבידו- להדליק את הדוד לפני שהוא מגיע הביתה, לדאוג להשקות את הגינה בשעות קבועות במהלך היום ואפילו להוריד את התריסים כאשר מחשיך. מערכת של בית חכם מאפשרת לכל דייר ודייר לחיות את החיים שלו בצורה הנוחה והנינוחה ביותר בהתאם להרגלים שלו. ממשק השליטה והבקרה של בית חכן מאפשר לתכנן מראש את כל ההיבטים היום יומיים של כל בית בהתאם להרגלים לצרכים ולרצונות של הדיירים ולהפוך את ההתנהלות היום יומית להתנהלות פשוטה יעילה ובנוחות מרבית.

הדלקה של הדוד, הורדה של התריסים ואפילו ניהול מערכת מיזוג האוויר בבית, המפסקים החשמליים בבית וניהול מערכת האבטחה הביתית מרחוק או מקרוב- כל אלה אפשריים דרך ממשק הניהול הייחודי תחת מערכת של בית חכם. אפליקציה נוחה ויעילה שהופכת את החיים של כל משתמש לקלים יותר, נוחים יותר, בטוחים ואיכותיים הרבה יותר.

בית חכם

היתרונות הרבים של בית חכם:

החיים המודרניים מלאים במכשור טכנולוגי ואפליקציות טכנולוגיות שהופכות את החיים שלנו לקלים יותר. האוטומציה כבר הגיעה כמעט לכל תחום בחיינו -מהתעשיות הגדולות והמתקדמות בעולם ועד הבית שלנו- בית חכם. יותר ויותר אנשים בוחרים לעבור למערכת של בית חכם וזה אינו מפתיע את מי שכבר עוסק בתחום בשנים האחרונות שכן לבית חכם יש הרבה מאוד יתרונות בולטים:

  • בית חכם מאפשר לדיירים לשלוט בצורה מיידית ומולטת בכל אחד ממכשירי החשמל שבביתם. ישנה אפשרות לתזמן את הפעולות באופן קבוע, באופן חד פעמי, או לבצע אותן לפי רצון הדיירים באופן מיידי.
  • בית חכם נותן למשתמשים שקט נפשי והופך את ההתנהלות היום יומית ליעילה ונוחה יותר כאשר את רוב הפעולות החזרתיות והיום יומיות ניתן לתזמן מראש ולדאוג שתבוצענה ללא מגע ידי אדם וללא צורך להיזכר לבצע אותם או להתעצבן ששכחתם לבצע אותם.
  • חבית חכם יש מערכת בקרה ושליטה נוחה ונגישה למשתמש המאפשרת לשלוט ולנהל את כל המערכות בבית או כל מערכת בנפרש. ניתן לתזמן מכשירים שונים בזמנים שונים לבצע את הפעולה הרלוונטית והם יפעלו בצורה אוטומטית ויחסכו מכם זמן ודאגות מיותרות.
  • הפעלת המערכות של בית חכם בצורה יעילה שכזו מסייעת לחסוך בצורה משמעותית באנרגיה המתכלה ומשתמשת באופן מקסימלי באנרגיה לא מתכלה ולטבעית. ניתן לכוון את מכשירי התאורה וההצללה בבית כך שיהיה ניצול מקסימלי של השמש והרוח הטבעית ולבצע הדלקה של התאורה בהתאם להימצאות הדיירים בבית או בחדר מסוים עם כיבוי אוטומטי ביציאה מהחדר. כמו כן שליטה במערכות ההשקיה ומערכות מיזוג האוויר תורמות גם הן לחיסכון המשמעותי באנרגיה ובהוצאות הבית.

כפי שניתן לראות היתרונות של בית חכם הם רבים ומשמעותיים. תארו לעצמכם שכבר בדרך הביתה מהעבודה אתם מפעילים את הדוד מהטלפון הנייד החכם שלכם ויודעים שתגיעו לבית שמיזוג האוויר מתחיל לפעול ממש לפני שאתם מגיעים, התריסים כבר מורדים הווילונות מוסתים ויש לכם מים חמים למקלחת- וכל אלה מבלי שהיתם צריכים להגיע ולהתחיל להתעסק ידנית במערכת כזו או אחרת. זה כבר לא חלום- זה בית חכם!

מערכת חשמל חכם- לב ליבו של בית חכם:

המערכת העיקרית שמשמשת כליבה של מערכת בית חכם היא מערכת חשמל חכם. ממשק ידידותי שבעזרתו ניתן לשלוט בכל המכשירים החשמליים והאלקטרוניים בבית ולתכנן אותם לפעולה לפי הצרכים וההעדפות שלכם. מערכת חשמל חכם בתוך בית חכם מאפשרת שליטה מקסימלית ומדויקת על כל אחד מהמכשירים החשמליים בבית שלכם. המערכת מאפשרת ליהנות מטכנולוגיה מתקדמת ולארגן את חווית המגורים היום יומית בצורה מהנה ופשוטה יעילה וגם חסכונית במיוחד. כאשר אתם יכולים לשלוט בכל אחד מהמכשירים והמערכות החשמליות בבית אין סיבה לתפעל כל מערכת בנפרד אלא לתכנן, לתזמן וליהנות מהיעילות של המערכת.

החדשנות והשכלול של הטכנולוגיה נכנסה גם לבתים שלנו ומאפשרת לנו ליהנות מפעולות יום יומיות שעד כה הינו צריכים לבצע באופן עצמאי- בלחיצת כפתור, הכנסת קוד, תפעול מהטלפון הנייד מרחוק ובמערכות מתקדמות אפילו באמירה מכוונת בקול. עד כה הינו צריכים לתפעול כל מערכת בנפרד- לתכנן את שעות המזגן שיפעל בהתאם, להוסיף שעון טיימר לדוד החשמל בכדי שיחמם את המים למקלחת, להדליק ולכבות את התאורה בחדרים ואפילו להחליש את המוזיקה או לכבות אותה כשסיימנו להאזין לה. עם התפעול של מערכת חשמל חכם בתוך בית חכם ניתן לתזמן את שעות מיזוג האוויר, את השעה הספציפית בה הדוד נדלק ונכבה, להורות לתאורה להידלק כשנכנסים לחדר ולהיכבות כשיוצאים ממנו ועוד פעולות- ללא הצורך במגע ידי אדם. תארו לעצמכם שהמוסיקה נכבית בעצמה, הדלת ננעלת, הווילונות מוסתים והאור נכבה בדיוק בשעה שאתם מתכרבלים במיטה ומתכוננים לשנת לילה טובה ונעימה. והיא בהחלט טובה ונעימה כשאתם יודעים שגם אם שכחתם לכבות את הדוד אתם יכולים לבצע זאת בלחיצת כפתור מהמכשיר הנייד החכם שלידכם בלחיצת כפתור אחת ושהבית יתעורר ביחד אתכם בבוקר לפני ההנחיות שלכם מראש- שוב, ללא הצורך שלכם לקום מהמיטה ולהרתיח מים לקפה או להדליק את האורות בחדר.

התקנה של מערכת בית חכם מאפשרת חיסכון משמעותי באנרגיה וכך הופכת לאחת המערכות היעילות והמוצלחות ביותר בכל העולם. בית חכם מאפשר להשתמש ולנצל בצורה מקסימלית ויעילה את המשאבים הלא מתכלים של הטבע- אור השמש הטבעי ורוח טבעית ובכך להאיר את הבית ולאוורר אותו בהתאם. התאורה מכוונת להידלק כאשר מחשיך, התריסים משמשים כמערכות הצללה בהתאם וגם מערכת מיזוג האוויר מתוכננת בהתאם מה שמאפשר להשתמש כמה שפחות ורק בכמות הנדרשת באנרגיה מתכלה. 

הודות לתכנון מדויק ושליטה מקסימלית בכל המערכות של הבית משתמשי בית חכם יכולים ליהנות מחיסכון משמעותי ביותר של ההוצאות שלהם. כאשר ישנה תשתית חשמל מתקדמת ומשוכלל שתומכת בכל המכשירים של הבית החכם ניתן לשלוט בבית עד לרמה של המתגים והמפסקים. כך ניתן להגדיר את פונקציות השימוש מראש ולשלוט בכל אחד מהמכשירים הנמצאים במערכת. התקנה של מתגים חכמים, מפסקים בטכנולוגיה שמאפשרת הפעלה על ידי נגיעה אחת קלה ומכשירים חשמליים שמנותבים דרך מערכת אחת- כל אלה הם חלק ממערכת חשמל חכמה שמאפשרת שליטה מקסימלית, מדויקת ויעילה וכמובן חסכונית ביותר.

בית חכם

בית חכם , טכנולוגי ומתקדם- העתיד כבר כאן והוא בתוך הבית שלכם: 

כפי שנכתב בהתחלה, העתיד כבר כאן- בצורת בית חכם. אם בעבר הסתכלנו על סרטים וסדרות בדיוניות שהציגו את העתיד הטכנולוגי בצורה של חלום רחוק ובלתי מושג הרי שהיום ניתן בקלות וביעילות להתקין בית חכם בכל בית מגורים- דירה בבית מגורים, בית פרטי, משרד ואפילו חנות, קניון ובית כנסת. מערכת בית חכם מאפשרת לכל אחד ואחד מאיתנו לתכנן את חייו ולשלוט בהם בצורה המקסימלית. מערכת של בית חכם הופכת את חיי היום יום לקלים יותר, נוחים יותר ונגישים יותר עבור כל אחד מאיתנו לפי הצרכים והרצונות האישיים שלו בהתאם לפעולות היום יומיות שמתבצעות אצלו בבית.

בית חכם זו אפשרות שקיימת בארץ ולאט לאט אנו עדים ליותר ויותר אנשים שמתקינים מערכת של בית חכם אצלם בכדי לשלוט בפעולות היום יומית ולשדרג באופן משמעותי את איכות החיים שלהם, להעלות את רמת החיים שלהם בן רגע וגם לחסוך בהוצאות השוטפות של הבית. כאשר יש למערכת אחת כל כך הרבה יתרונות זה רק מתבקש שתתקינו אותה גם אצלכם.

מכירים מישהו שהמאמר יכול לעניין אותו?שתפו איתו:

כל התקנה היא דבר אינדיבידואלי מבחינת הזמנים. ישנם התקנות היכולות לקחת כמה שעות בודדות, וישנם התקנות שיכולות לקחת ימים שלמים. אתר 'בית חכם' אינו מתפשר על זמני ההתקנה, ומתחייב לעמוד בכל הזמנים אשר סוכמו מראש עם הלקוח

אתר 'בית חכם' משתמש בציוד המתקדם ביותר שנמצא כרגע בכל העולם וזאת על מנת לתת ללקוח חוויה טכנולוגית ומתקדמת ולא מתפשרת על איכות

חשוב להבין שאנחנו עובדים עם הציוד המתקדם ביותר בשוק ונותנים ללקוחותינו את המחיר הריאלי ביותר על פי מה שקורה כיום בישראל ובעולם. אצלנו אין העלאות מחיר לא מוסברות. כל ההליך הוא שקוף מאוד ומסוכם מראש לפני תחילת העבודה

אנחנו נותנים כמובן אחריות על המוצרים שאנחנו מספקים ועל ההתקנה עצמה. אנחנו תמיד זמינים ללקוחותינו בכל יום ובכל שעה על מנת לתת חווית שירות מהטובות ביותר שיש כיום בשוק הישראלי

רוצים לשדרג את איכות החיים ? הגעתם למקום הנכון ! השאירו פרטים ונשמח לעזור לכם.

מחפשים לשדרג את איכות החיים בבית?

דברו איתנו עוד היום!