6 גאדג'טים שיהפכו את הבית שלכם לבית חכם 

גאדג'טים שיהפכו את הבית שלכם לבית חכם

6 גאדג'טים שיהפכו את הבית שלכם לבית חכם 

לא חייבים להוציא עשרות אלפי שקלים על מנת להפוך את הבית לבית חכם עם אפליקציה חכמה השולטת מרחוק בתפעול הבית. ריכזנו עבורכם רשימה של כמה גאדג'טים או מכשירי בית חכם שיעזרו לכם להפוך את הבית לנוח יותר, גם מקרוב וגם מרחוק. 

בית חכם
בית חכם

תוכלו לבחור האם להתקין רק גאדג'ט אחד מהרשימה או לחבר כמה מהם, מה שחשוב הוא לדעת במקרים מסוימים נדרשת התקנה של איש מקצוע ומומלץ לפנות לייעוץ מקצועי בתחום. אולי זה יעלה מעט יותר, אך יעניק לכם שקט נפשי שכל המערכות הורכבו בצורה תקינה ובטוחה. 

  1. רמקולים חכמים (עוזרת אישית) – תארו לכם רמקול קטן שעושה כל מה שתרצו (כמעט). הרמקולים החכמים מתחברים בקלות לחשמל ובאמצעות אפליקציה מתחברים גם לנייד. מכאן, השמיים הם הגבול. תוכלו לחבר אותם כך שיפעילו את המזגן, את הטלויזיה ואפילו את האור. 
  2. מנעול חכם – במקום להסתבך עם צרור מפתחות כבד ורעשני בכיס, תוכלו להחליף את המפתח המסורתי במפתח חכם. זהו גאדג'ט המתחבר לידית הדלת ומחליף את חור המנעול. בצידי המנעול החכם יש חיישני מגע הפותחים את הדלת בהתאם לטביעת האצבע של דיירי הבית. תוכלו למצוא גם מנעולים הפותחים את הדלת לפי קוד ולא לפי טביעת אצבע. 
  3. חיישן טמפרטורה – נכנסתם לחדר והיה לכם קר מדי או חם מדי? תוכלו בעזרת החיישן להגדיר מה תהיה הטמפרטורה ממנה המזגן יתחיל לחמם או לקרר ללא התערבות שלכם. החיישן בעיקר יעיל לחדרי תינוקות וילדים בתקופת החורף. 
  4. תאורה חכמה – יש מנורות שאפשר להפעיל במחיאת כף, אמירת מילה מסוימת או דרך אפליקציית בית חכם. כל אלה מאפשרות לכם להדליק את האור מבלי לקום מהספה או מהמיטה כדי להגיע אל המתג. 
  5. מצלמות אבטחה – ניתן להתקין מצלמות אבטחה ברחבי הבית ולחבר אותן לטלפון, לטאבלט או למחשב האישי. בלחיצת כפתור תוכלו לעבור בין מצלמה ומצלמה ולוודא שהכל תקין. לדוגמה, אם הילדים נשארו לבד בבית תוכלו לראות מה הם עושים בסלון בזמן שאתם נמצאים במשרד. 
  6. שקע חכם – הוא חיבור ביניים בין התקע של המוצר ובין השקע הנמצא בקיר. השקע החכם מאפשר לבצע הפעלה אוטומטית של מוצרי חשמל בזמנים ספיצפיים או לפי דרישה. לדוגמה, עם שקע חכם של שיומי תוכלו לכוון את מנורת הלילה שתכבה בשעה 21.30 אחרי שהילדים נרדמו במיטות. 

מה חשוב לדעת על התקנת בית חכם?

חלק מהגאדג'טים שהזכרנו למעלה יכולים להתחבר אל הקיר ואל האינטרנט ממש תוך מספר דקות וללא מאמץ, לדוגמה השקע החכם או הרמקול החכם. אך במידה ותרצו לחבר כמה גאדג'טים יחד, חשוב שתדעו שתצטרכו לקנות מרכז בקר נוסף שיחבר בין כל מערכת ההפעלה של כל המכשירים ובין אפליקציית הבית החכם שתתקינו על הנייד או על הטאבלט שלכם. 

בנוסף, עד כמה שהמכשירים הופכים את ההתנהלות בבית לנוחה יותר היא עדיין לא מסירה את האחריות מהמשתמשים. למה הכוונה? אם התקנתם שקע חכם לקומקום החשמלי, תוכלו להרתיח את המים החמים מבלי לצאת במידה אבל השקע החכם לא יוכל למלא את הקומקום במים עבורכם. למרות שהופכים את הבית לבית חכם, יש עדיין דברים שדיירי הבית צריכים לדאוג להם על מנת שהמערכת תפעל בצורה תקינה. 

עוד חשוב לדעת כי להפסקות חשמל יש נטיה להשפיע על התכנות של מכשירי בית חכם והן מפסיקות את פעילות המכשירים. לעיצים אף נוצר נזק חשמלי (קצר) לאחד מרכיבי המערכת כך שבית ברירה תאלצו לרכוש גאדג'ט חדש או להתקין את המערכת מחדש. 

מכירים מישהו שהמאמר יכול לעניין אותו?שתפו איתו:

כל התקנה היא דבר אינדיבידואלי מבחינת הזמנים. ישנם התקנות היכולות לקחת כמה שעות בודדות, וישנם התקנות שיכולות לקחת ימים שלמים. אתר 'בית חכם' אינו מתפשר על זמני ההתקנה, ומתחייב לעמוד בכל הזמנים אשר סוכמו מראש עם הלקוח

אתר 'בית חכם' משתמש בציוד המתקדם ביותר שנמצא כרגע בכל העולם וזאת על מנת לתת ללקוח חוויה טכנולוגית ומתקדמת ולא מתפשרת על איכות

חשוב להבין שאנחנו עובדים עם הציוד המתקדם ביותר בשוק ונותנים ללקוחותינו את המחיר הריאלי ביותר על פי מה שקורה כיום בישראל ובעולם. אצלנו אין העלאות מחיר לא מוסברות. כל ההליך הוא שקוף מאוד ומסוכם מראש לפני תחילת העבודה

אנחנו נותנים כמובן אחריות על המוצרים שאנחנו מספקים ועל ההתקנה עצמה. אנחנו תמיד זמינים ללקוחותינו בכל יום ובכל שעה על מנת לתת חווית שירות מהטובות ביותר שיש כיום בשוק הישראלי

רוצים לשדרג את איכות החיים ? הגעתם למקום הנכון ! השאירו פרטים ונשמח לעזור לכם.

מחפשים לשדרג את איכות החיים בבית?

דברו איתנו עוד היום!