שוקלים לעבור לטכנולוגיית הבית החכם? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת

טכנולוגיית הבית החכם

שוקלים לעבור לטכנולוגיית הבית החכם? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת.

מהו הפלא שכולם מדברים עליו?

מה שהיה נראה כאפשרי רק בבתי העשירון העליון או לחלקנו אפילו המצאות של מדע בדיוני היום ניתן למצוא בכמות מסויימת כמעט בכל בית בישראל. אם נסקור רגע את הטכנולוגיות הפשוטות יותר של אופציות הבית החכם נמצא אורות שנדלקים בהתאם לחיישני תנועה שמזהים תזוזה ונדלקים על מנת לאפשר לבעלים הליכה בטחה יותר בבית או נורות חכמות שניתן למצוא בכל חנות תאורה שמאפשרת שליטה מרחוק באורות הבית. ואם נתקדם לטכנולוגיות מתקדמות טיפה יותר נגיע להתאמת מזג האוויר בבית לטמפרטורה האהובה תוך כדי נסיעה במכונים או המתנה בפקקי תנועה, דוד שמש חכם ועוזרות קוליות שמסנכרנות מספר מכשירים חכמים וניתן לשלוט בהם על ידי פקודות קוליות לעוזרת האישית שלכם. ולמרחיקי לכת מדובר במערכת חכמה שמסתנכרת עם היומן האישי שלכם ומתאימה את המכשירים החכמים בבית לפי הצורך ומערכת חכמה שמזהה את דפוסים שחוזרים על עצמם ומתאימה את עצמה לעזרה לבני המשפחה לקיום השגרה היום יומית.

הבית החכם
הבית החכם

מה הם יתרונות הבית החכם ?

היתרון הבולט ביותר הוא נוחות השימוש והשליטה על מוצרי הבית בתוך מקום אחד. ריבוי האפשריות והאופציות שנוספות לשוק מאפשרות למשתמשים בטכנולוגיות חכמות ולבעלי הבתים החכמים איכות חיים טובה יותר. אין צורך יותר לזכור להדליק את הדוד בבוקר למקלחת ולכבות אותו כשהמים חכמים, אין צורך להגיע הביתה באקלים הישראלי החם לחכות חצי שעה עד שהמזגן יועיל בטובו להתחיל לקרר את חלל הבית. הכל הופך להיות נגיש יותר ופשוט יותר לשימוש. האור שהילדים השאירו דולק בשירותים נכבה בלחיצת כפתור בסמארטפון וניתן לוותר על משפטים כמו "אבא לא עובד בחברת החשמל". תפעול מערכות הבית ואפילו הגינה הופכים להיות פשוטים יותר והראש יכול להיות פנוי יותר בלי דאגות מיותרות.

הבית החכם
הבית החכם

כמה זה עולה?

הכל תלוי בכם ובכמה אתם רוצים שהמערכות בבית שלכם יהיו חכמות.

  • בית קצת חכם : יכול לעלות לכם בעזור הכמה מאות שקלים. אם תרצו לשים בבית שלכם מספר מנורות חכמות שנדלקות בלחיצת כפתור באפליקציה תוכלו לקנות כמה כאלו בעד אלף שקלים להנות מטעימה נחמדה אך עם זאת קטנה מטכנולוגיות הבית החכם.
  • בית חכם ברמה בינונית: נע במחירים של בין 1,500 שקלים לכמה אלפים בודדים. כאן המערכת היא מעט יותר משודרגת מהקודמת ויכולה לסנכרן מספר מכשירים ולאפשר שליטה במיזוג האוויר בבית אך גם היא תהיה מוגבלת בכותלי הטכנולוגייה הבסיסית.
  • בית חכם מאוד: יכול לעלות כבר מעל 15,000 שקלים. אך עם זאת כאן מדובר בבית חכם אמיתי עם מגוון של אופציות ואפשרויות ומערכת שיכולה לבצע מספר פעולות בפרקודה אחת. למשל הנחיה קולית "אוקיי גוגל הגיע הזמן לישון" יכולה לכבות את האורות בחדר שינה , להדליק את החימום בחדר לטמפרטורה מועדפת, לסגור תריסים ולוודא ששאר מכשירי החשמל שאין בהם שימוש בבית מכובים.

המחיר כמו גם העדפות תלויות כל בן אדם באופן פרטי ומותאמות לו באופן אישי. האפשרויות הן מדהימות הקדמה של מערכות בית חכמות מאפשרים לנו חיים נוחים יותר ומסודרים יותר. 

מכירים מישהו שהמאמר יכול לעניין אותו?שתפו איתו:

כל התקנה היא דבר אינדיבידואלי מבחינת הזמנים. ישנם התקנות היכולות לקחת כמה שעות בודדות, וישנם התקנות שיכולות לקחת ימים שלמים. אתר 'בית חכם' אינו מתפשר על זמני ההתקנה, ומתחייב לעמוד בכל הזמנים אשר סוכמו מראש עם הלקוח

אתר 'בית חכם' משתמש בציוד המתקדם ביותר שנמצא כרגע בכל העולם וזאת על מנת לתת ללקוח חוויה טכנולוגית ומתקדמת ולא מתפשרת על איכות

חשוב להבין שאנחנו עובדים עם הציוד המתקדם ביותר בשוק ונותנים ללקוחותינו את המחיר הריאלי ביותר על פי מה שקורה כיום בישראל ובעולם. אצלנו אין העלאות מחיר לא מוסברות. כל ההליך הוא שקוף מאוד ומסוכם מראש לפני תחילת העבודה

אנחנו נותנים כמובן אחריות על המוצרים שאנחנו מספקים ועל ההתקנה עצמה. אנחנו תמיד זמינים ללקוחותינו בכל יום ובכל שעה על מנת לתת חווית שירות מהטובות ביותר שיש כיום בשוק הישראלי

רוצים לשדרג את איכות החיים ? הגעתם למקום הנכון ! השאירו פרטים ונשמח לעזור לכם.

מחפשים לשדרג את איכות החיים בבית?

דברו איתנו עוד היום!