בית חכם כאופציה נוספת להנגשת בתים לאוכלסיית הנכים בישראל

בית חכם כאופציה נוספת להנגשת בתים לאוכלסיית הנכים בישראל

בית חכם  כאופציה נוספת להנגשת בתים לאוכלסיית הנכים בישראל

חדשות מעולות לקהילת הנכים בארץ. בית חכם נוסף כאופציה פשוטה להנגשת בתים רבים יותר בארץ לנכים. האפשרות של שליטה מרחוק על מכשירי חשמל בבית יכולה להיות מקלה מאוד על התנהלות חיי היום יום של נכים רבים בארץ וכאלו  שבאופן זמני נאלצים להתנייד בכיסא גלגלים .

תפעול  מכשירי החשמל בבית

מי מאיתנו שאף פעם לא ניסע לעשות את המסע לכיבוי אורות בבית או הדלקת  הדוד החשמלי עם גובה מטר אחד בלבד יכול להתבונן בכל ילד או אחיין ולדמיין כמה המשימה הזאת יכולה להיות מורכבת במיוחד אם מצרפים אליה את הצורך לשליטה בתנועות הכיסא בעזרת הידיים. המערכת החכמה בבית חכם מאפשרת לכבות את כל מכשירי התאורה המחוברים לממשק חשלי בבית לבי צורך פיזי להגיע למתגי ההפעלה. ואותו הדבר גם לגביי הדוד מים והשליטה במיזוג אוויר. 

אפשר לשלוט בכלים אלו בעזרת מכשיר הטלפון הנייד או בעזרת צג דיגיטלי מיוחד מה שמאפשר תפעול קל יותר ובעיקר אפשרות לתופעות עצמאי בלא תלות באנשים אחרים. בנוסף, השימוש הוא בטיחותי יותר ולא דורש את שתי הידיים כל שלפחות יד אחת נותרת פנויה .

בית חכם
בית חכם

רובוטיקה חשמלית בבית 

יש פיתוחים רבים לרובוטיקה חשמלית שעוזרת בתפעול הבית לא רק לאנשים בעלי צרכים מיוחדים או מוגבלויות פיזיות שהן אלה לכלל האוכלוסייה. אחת מהן היא הרובוט החשמלי שאחראי  על שאיבת אבק מרצפת הבית ושטיפה של הרצפה. מה שנותן אפשרות לניהול משק בית בצורה פשוטה יותר לאלו שזקוקים בכך.

בנוסף, בשנים האחרונות חברות רבות וביניהן גם חברות ישראליות עובדות על רובוטים אישיים לשימוש בבית בשליטה באמצעות פקודות קוליות שגם להן לפי הצפי יהיו אופציות לעזרה במשק בית לאנשים המוגבלים בכך.

בית חכם
בית חכם

מה זה אומר לי?

המשמעות האדירה היא שלחלק גדול מהמוגבלויות שדורשים הנגשה פיזית של הבית , ניתן לבצע מבלי לבצע שיפוצים מסיביים והעברת נקודות חשמל. האופציות לשליטה אלחוטית במוצרי החשמל בבית מנגישה המון אפשרויות לתפעול הבית שאינם כרוכים בהוצאות שיפוץ גדולות ובמגורים לטווח ארוך עם מוגבלות משפרים את תחושת העצמאות של הנכים בארץ. ככל שיותר בתים יהפכו לבתים חכמים בארץ, יותר בתים יהיו נגישים יותר לחלק גדול מהנכים לפחות בתחומים שבהם כרגע הטכנולוגיה הזאת מתמקדת.

מכירים מישהו שהמאמר יכול לעניין אותו?שתפו איתו:

כל התקנה היא דבר אינדיבידואלי מבחינת הזמנים. ישנם התקנות היכולות לקחת כמה שעות בודדות, וישנם התקנות שיכולות לקחת ימים שלמים. אתר 'בית חכם' אינו מתפשר על זמני ההתקנה, ומתחייב לעמוד בכל הזמנים אשר סוכמו מראש עם הלקוח

אתר 'בית חכם' משתמש בציוד המתקדם ביותר שנמצא כרגע בכל העולם וזאת על מנת לתת ללקוח חוויה טכנולוגית ומתקדמת ולא מתפשרת על איכות

חשוב להבין שאנחנו עובדים עם הציוד המתקדם ביותר בשוק ונותנים ללקוחותינו את המחיר הריאלי ביותר על פי מה שקורה כיום בישראל ובעולם. אצלנו אין העלאות מחיר לא מוסברות. כל ההליך הוא שקוף מאוד ומסוכם מראש לפני תחילת העבודה

אנחנו נותנים כמובן אחריות על המוצרים שאנחנו מספקים ועל ההתקנה עצמה. אנחנו תמיד זמינים ללקוחותינו בכל יום ובכל שעה על מנת לתת חווית שירות מהטובות ביותר שיש כיום בשוק הישראלי

רוצים לשדרג את איכות החיים ? הגעתם למקום הנכון ! השאירו פרטים ונשמח לעזור לכם.

מחפשים לשדרג את איכות החיים בבית?

דברו איתנו עוד היום!