5 מוצרי בית חכם מומלצים לכל בית

בית חכם

5 מוצרי בית חכם מומלצים לכל בית

ביתם חכם הוא בית שמתוכנת ומתוכנן בצורה מתקדמת כך שכל הפעולות שיכולות להתבצע ללא מגע ידי אדם תבוצענה ללא מגע ידי אדם.

על ידי לחיצת כפתור או נתינת הוראה באפליקציה ניתן לשלוט בכל מה שקורה ובכל מה שמתרחש בבית מקרוב או מרחוק. מדובר בהתפתחות טכנולוגית שמכניסה את האוטומציה אלינו הביתה והופכת את החיים של כולנו לפשוטים יותר, נוחים יותר ונגישים הרבה יותר.

ברגע שישנן פעולות כמו הדלקה של האור או כיבוי של האור או אפילו הדלקה של דוד המים בכדי שיהיו מים חמים למקלחת וכיבוי שלו שלא נשכח- והן מתבצעות על ידי מערכת בית חכם הרבה יותר נוח לנו בבית.

לפני שאתם ממהרים לרכוש מערכת של בית חכם ולהתקין אותה אצלכם בבית כדאי שתקראו קצת על מוצרי בית חכם, מה הם עושים ואילו אתם צריכים אצלכם בבית.

בית חכם

מוצרי בית חכם שאי אפשר בלעדיהם- גזרת החיישנים:

תחת כותרת 'מוצרי בית חכם' נדרשים תמצאו קודם כל ובראש ובראשונה את הסוגים השונים של החיישנים. אותם חיישנים מסייעים רבות לתפעול מערכת בית חכם והם חלק נכבד ממנו.

מוצרי בית חכם חיישן תנועה- חיישן זה נועד לצורך זיהוי של תנועה בתוך הבית או בחצר בשעות ובזמנים שלא אמורה להיות באזורים אלו תנועה.

ניתן להגדיר בו את השעות בהן הבית ריק וכך כל תנועה לא מתואמת תפעיל את החיישן שיאותת על כך שיש כניסה לחצר או לבית בשעות שהוא אמור להיות ריק.

כמו כן חיישן תנועה יכול לשמש אתכם על מנת להדליק את האור ואת המזגן בחדר מסוים כאשר אתם נכנסים אליו ולכבות אותם כאשר אתם יוצאים ממנו ובכך לחסוך אנרגיה וחשמל.

חשוב לסנכרן את החיישן עם מערכת האזעקה בכדי שבמקרים בה תזוהה תנועה לא מאושרת בחצר למשל תופעל מערכת האזעקה, תשלח הודעה למוקד השמירה ואתם תקבלו הודעה באפליקציית בית חכם על פריצה אפשרית.

במידה ואתם משתמשים בחיישן לצורך הדלקה של אורות וכיבוי של אורות בהתאם יש לתכנת אותו בהתאמה. את החיישן ניתן לתכנת מראש לשעות מסוימות או לתת לו פקודה מיידית דרך מערכת ההפעלה או האפליקציה במכשיר הנייד החכם.

מוצרי בית חכם חיישן כניסה- חיישן זה מוצמד אל שני צידי הדלת או שני צידי החלון והוא מתוכנת לעדכן אתכם דרך מערכת ההפעלה במידה והחלון נפתח או הדלת נפתחת.

ניתן לעדכן אותו כך שברגע שהחלון נפתח או הדלת נפתחת תופעל מצלמת אבטחה ותוכלו לראות מה קורה בחדר. כל פתיחה או סגירה של החלון או הדלת בשעות שהם אמורים להיות סגורים תעודכן אצלכם בכדי שתוכלו לעקוב אחר כל מה שקורה בבית.

מוצרי בית חכם חיישן טמפרטורה- על ידי שימוש בחיישן זה תוכלו לתכנת ולהגדיר מראש את הטמפרטורה שאתם רוצים שתהיה בכל חדר וחדר בנפרד או בבית באופן כללי.

ברגע שתיכנסו לחדר המזגן יהיה מופעל בהתאם לטמפרטורה שהגדרתם וכך לא יהיה קר מדי בחדר או חם מדי בחדר בהתאם לדרישות ולרצונות שלכם. תתארו לכם איזה כיף זה להיכנס לחדר עם טמפרטורה מושלמת?

בית חכם

מוצרי בית חכם- השקעה מינימלית שמשתלמת באופן מקסימלי לתפעול הבית ביתר נוחות:

מוצרי בית חכם- שקעים חכמים ומתגים חכמים- ניתן בקלות וביעילות להפוך את כל השקעים הרגילים בבית וכן גם את כל המתגים הרגילים והפשוטים בבית לשקעים חכמים ולמתגים חכמים.

מתגים חכמים יאפשרו לכם להדליק את האור ולכבות את האור בכל אחד מהחדרים בבית או בכל החדרים בבת אחת ללא מגע ידי אדם כלל או על ידי מגע טאצ' בלבד. את השקעים החשמליים ניתן להגדיר מראש ועל ידי כך לשלוט בחשמל שמגיע אל מכשיר חשמלי כלשהו.

אפשר למשל לתת הוראה ששקע חשמלי במטבח שמחובר אל הקומקום החשמלי יתחיל לפעול באותה שעה בכל בוקר.

קחו בחשבון שמערכת החשמל החכם יכולה להפעיל את השקע ועל ידי כך להפעיל את הקומקום החשמלי ולהרתיח את המים שבו- אבל אינה יכולה למלא מים מראש בקומקום החשמלי.

לכן על מנת להשתמש בסוג של מכשיר חשמלי ושימוש בו -עליכם לוודא שיש מים בקומקום החשמלי אחרת המערכת תפעיל אותו ללא מים מה שעלול לגרום לנזק ואף לסכנה.

תוכלו להגדיר דרך המערכת את השקעים שאתם מעוניינים שיפעלו ובאילו שעות באופן יום יומי קבוע או בלחיצת כפתור דרך מערכת ההפעלה המרכזית או דרך האפליקציה בטלפון החכם הנייד.

מוצרי בית חכם- לחצן או כפתור הפעלה. כפתור זה הוא אחר ממוצרי הבית החכם הנוחים ביותר והחשובים ביותר.

בלחיצה אחת אפשר לבצע מספר פעולות או להגדיר את הפעולות בהתאם למספר הלחיצות- לדוגמא לחיצה אחת תפעיל את האור בחדר השינה, ולחיצה כפולה תפעיל את המזגן המרכזי בבית.

היתרון המשמעותי של מוצרי בית חכם הוא סיוע לתפעול הבית בצורה חשמלית וטכנולוגית מתקדמת. רבים חוששים שהוספה של כל מיני גאדג'טים טכנולוגיים מתקדמים תכער את העיצוב של הבית שלהם ותשתלט על הבית כולו אך בפועל ההיפך הוא הנכון.

כל מוצרי בית חכם מגיעים היום בעיצוב טכנולוגי הייטקיסטי- לבן ונקי שלא פוגע בעיצוב כלל.

במידה ואתם עדיים לא אוהבים את העיצוב של המוצרים עצמם אז תשמחו לדעת שמדובר בגאדג'טים קטנים למדי שניתן להסתיר ביתר קלות מאחורי רהיטים או תמונות או עציץ ובכך לא לפגוע כלל בעיצוב של הבית.

במידה ואתם מתעניינים בהתקנה של מערכת של בית חכם תוך כדי בניית הבית או השיפוץ שלו ההמלצה היא לבדוק איך נראים המוצרים של הבית החכם ולשלב אותם כחלק מהעיצוב בכדי שלא יבלטו.

בית חכם

5 דברים שחשוב לדעת לפני רכישת מוצרי בית חכם

מוצרי בית חכם הם רבים ומגוונים וככל שאתם יותר בענייני טכנולוגיה וגאדג'טים כך סביר להניח שתמצאו יותר מוצרי בית חכם טכנולוגיים ויותר גאדג'טים ושתרצו לעשות תכנון בית חכם בצורה נכונה.

מה שכן, חשוב לדעת עליהם כמה דברים לפני שאתם ממהרים להוסיף עוד ועוד מוצרי בית חכם לרשימה:

  1. במידה ואתם מתחברים לאפליקציית בית חכם של חברה כלשהי בדקו מולם אילו מוצרי בית חכם ואילו גאדג'טים ניתן להוסיף למערכת ומה מתחבר בקלות ומה הכי מומלץ.
  2. אל תתפתו להוסיף כמה שיותר מוצרי בית חכם בשביל להיות מגניבים ומתקדמים- התמקדו במוצרים שאתם באמת צריכים ובאלו שבאמת תשתמשו.
  3. כפי שצוין קודם- התאימו את העיצוב של המוצרים עצמם לעיצוב של הבית או מצאו פתרונות עיצוב יצירתיים על מנת להסתיר אותם ולשלב אותם בתוך העיצוב הקיים.
  4. מכירים מישהו שיש לו מערכת בית חכם פועלת בבית? גשו לבקר, תשאלו שאלות רלוונטיות ובדקו את נוחות ואת קלות התפעול של המערכת עצמה ושל השימוש בכל אחד מהמוצרים עצמם.
  5. בדקו את היתרונות ואת החסרונות של כל מוצר בית חכם שהציעו לכם או שאתם מעוניינים בו- כמו הדוגמא של הפעלת קומקום חשמלי מרחוק ללא מים. דוגמא נוספת היא הפעלת מכונת כביסה מרחוק או מייבש כביסה מרחוק ללא מילוי של אבקת כביסה או הכנסת הבגדים. היו מודעים לכל הסיכונים והחסרונות בנוסף לכל היתרונות שיש לכל מכשיר.
  6. קראו ובדקו את צורות התפעול של המכשירים השונים- האם תרצו לתכנת אותם מראש לימים קבועים ושעות קבועות, האם תרצו שהם יפעלו בהוראה מרחוק מהמכשיר החכם הנייד שלכם בלבד או שתרצו שכל אחד מדיירי הבית יוכל להפעיל כל אחד ממוצרי הבית החכם בלחיצת כפתור דרך מערכת ההפעלה.

בית חכם כאמור הוא סוג של אוטומציה ביתית- רוב הפעולות החוזרות והנשנות שלכם במהלך היום תהפוכנה לפעולות אוטומטיות שתבוצענה על ידי הפעלת המערכת של הבית החכם בדרך שתבחרו.

על מנת לשלוט בכל המכשירים החכמים בבית ועל מנת להקל עליכם את השימוש היום יומי בהם וודאו שאתם בוחרים את המכשירים המתאימים והמותאמים עבורכם ואת מערכת ההפעלה שעונה על כל הדרישות והצרכים שלכם ומאפשרת לכם לנהל את הבית בקלות וביעילות.

מכירים מישהו שהמאמר יכול לעניין אותו?שתפו איתו:

כל התקנה היא דבר אינדיבידואלי מבחינת הזמנים. ישנם התקנות היכולות לקחת כמה שעות בודדות, וישנם התקנות שיכולות לקחת ימים שלמים. אתר 'בית חכם' אינו מתפשר על זמני ההתקנה, ומתחייב לעמוד בכל הזמנים אשר סוכמו מראש עם הלקוח

אתר 'בית חכם' משתמש בציוד המתקדם ביותר שנמצא כרגע בכל העולם וזאת על מנת לתת ללקוח חוויה טכנולוגית ומתקדמת ולא מתפשרת על איכות

חשוב להבין שאנחנו עובדים עם הציוד המתקדם ביותר בשוק ונותנים ללקוחותינו את המחיר הריאלי ביותר על פי מה שקורה כיום בישראל ובעולם. אצלנו אין העלאות מחיר לא מוסברות. כל ההליך הוא שקוף מאוד ומסוכם מראש לפני תחילת העבודה

אנחנו נותנים כמובן אחריות על המוצרים שאנחנו מספקים ועל ההתקנה עצמה. אנחנו תמיד זמינים ללקוחותינו בכל יום ובכל שעה על מנת לתת חווית שירות מהטובות ביותר שיש כיום בשוק הישראלי

רוצים לשדרג את איכות החיים ? הגעתם למקום הנכון ! השאירו פרטים ונשמח לעזור לכם.

מחפשים לשדרג את איכות החיים בבית?

דברו איתנו עוד היום!