ניהול משק בית של בית חכם

בית חכם בקלות

ניהול משק בית של בית חכם

ניהול משק הבית בשני העשורים האחרונים הפך למשימה קשה ביותר. האתגר שעומד בפני המדינות המפותחות בעולם הוא כיצד לשלב בין עבודה של שני בני הזוג לבין ניהול משק בית בצורה הטובה ביותר.

הזמן קצר המלאכה מרובה

אז ככל שהתקדמות השנים , התקדמות הצריכה והתקדמות איכות החיים במדינות העולם המפותחות , הלכה וגברה, גבר גם הצורך בעזרה בניהול משק בית. השינוי חייב להתבצע כי עבודות הבית ותפעולו לא יכולים להיות כפי שהתנהלו עד היום.

שני ההורים עובדים, המשכורות מכסות את המשכנתא וגני הילדים והכביסה ממשיכה לעמוד ולחכות לתורה בסבב עבודות הבית שעוד יש לבצע.

בין אם מדובר בזוג צעיר שמתחיל את החיים המשותפים ביחד ובין אם מדובר בכאלו שכבר הספיקו להוליד כמה צאצאים, כולנו מסכימים על כך שמטלות הבית מכבידות ומתישות בסוף יום עבודה ארוך,בעיקר כמו זה הנהוג בישראל.

בית חכם בעצם נותן פתרון לזמן הקצר שנשאר לנו בסוף יום העבודה. הוא מאפשר לנו לתזמן את פעולת מכונת הכביסה לסיום לקראת החזרה הביתה, כך שיישאר רק לתלות את הבגדים או להעבירם למייבש, הוא מאפשר לתפעל את הבית באופן מהיר יותר, באופן שישאיר מספיק זמן לביצוע מטלות הבית בשעות הערב. בעזרת רובוטים חשמליים ניתן להיפטר באופן כמעט מלא מביצוע מטלת שטיפת הריצפה ושאיבת שטיחים. ולמרחיקי לחת יש אפילו עוזר מטבח חכם העוזר בבישולים.

אבטחת בית חכם ובטיחות ילדים

בעזרת מערכת אבטחה והגנה עם מצלות המחוברות באופן ישיר לצפייה בהן דרך הטלפון הנייד, ניתן לעקוב אחרי שעת חזרתם של הילדים מבית הספר לוודא שהם בטוחים ומוגנים בבית ובכל עניין או זיהוי של פעילות או תנועה חריגה באזורים המוגדרים עליכם תקבלו באופן מיידי התראה על כך שתאפשר לכם לפעול באופן המהיר והטוב ביותר.

כך תוכלו להישאר את הזמן הדרוש לכם בעבודה מבלי לדאוג לביטחונם של האהובים שלכם.

חיסכון בהוצאות הבית

אז למעט ההוצאה הראשונית של חיבור טכנולוגיה חכמה לבית, הבית החכם בעצם עוזר לכם לחסוך בהוצאות הבית . הוא מקטין את צריכת החשמל וההוצאה החודשית על חשמל בקרוב לרבע מזו שהינכם משלמים בממוצע כל חודש. זאת על ידי כיבוי כל מוצר חשמלי שאין בו שימוש, תפעול התאורה על בסיס חיישני תנועה ולוח זמנים מוגדר, גינון ותפעול משימות ההשקיה בשעות הטובות ביותר ללא צורך בנוכחות שלכם ובעיקר מניעה של מוצרי חשמל דלוקים להוסיף ולהכביד על הוצאת החשמל שלכם בחודש שלא לצורך.

מכירים מישהו שהמאמר יכול לעניין אותו?שתפו איתו:

כל התקנה היא דבר אינדיבידואלי מבחינת הזמנים. ישנם התקנות היכולות לקחת כמה שעות בודדות, וישנם התקנות שיכולות לקחת ימים שלמים. אתר 'בית חכם' אינו מתפשר על זמני ההתקנה, ומתחייב לעמוד בכל הזמנים אשר סוכמו מראש עם הלקוח

אתר 'בית חכם' משתמש בציוד המתקדם ביותר שנמצא כרגע בכל העולם וזאת על מנת לתת ללקוח חוויה טכנולוגית ומתקדמת ולא מתפשרת על איכות

חשוב להבין שאנחנו עובדים עם הציוד המתקדם ביותר בשוק ונותנים ללקוחותינו את המחיר הריאלי ביותר על פי מה שקורה כיום בישראל ובעולם. אצלנו אין העלאות מחיר לא מוסברות. כל ההליך הוא שקוף מאוד ומסוכם מראש לפני תחילת העבודה

אנחנו נותנים כמובן אחריות על המוצרים שאנחנו מספקים ועל ההתקנה עצמה. אנחנו תמיד זמינים ללקוחותינו בכל יום ובכל שעה על מנת לתת חווית שירות מהטובות ביותר שיש כיום בשוק הישראלי

רוצים לשדרג את איכות החיים ? הגעתם למקום הנכון ! השאירו פרטים ונשמח לעזור לכם.

מחפשים לשדרג את איכות החיים בבית?

דברו איתנו עוד היום!