בית חכם ואיכות הסביבה

בית חכם ואיכות הסביבה

בית חכם ואיכות הסביבה

לכולנו ברור שאיכות הסיבה הוא כבר לא רק נושא שטרנדי לדבר עליו. איכות הסביבה וההתחממות הגלובלית נחשבים לנושא החשוב ביותר והאיום הגדול ביותר על האקולוגיה והקיום האנושי. רבים התכחשו לכך בעבר אך היום ברור לנו יותר מאי פעם שמשהו צריך להשתנות ועכשיו.

מהו בית חכם אקולוגי?

אחד הפתרונות לבעיה האקולוגית בעולם כיום מתבססים על צמצום צריכה ונזקי פליטה של פסולת אנושית.  כבני אדם בעידן ה21 תרבות הצריכה מתבססת בעיקרה על שימוש בחפצים לטווח זמן קצר ותחלופה תמידית. בנוסף למכשירי החשמל הרבים שנוספו, השימוש במזגנים מקררים, צריכת חשמל גבוהה ופסולת פלסטית רבה.

אפילו משאב כמו מים הפך להיות מוגבל בימינו וזאת למרות השיטפונות ואסונות האקלים שאנו עדים להם בזמן האחרון. ההערכה היא שעד 2050 ההתחממות באזורים החמים תהיה לפחות בשתי מעלות וזה אם נפעל בהתאם לכל ההמלצות של אנשי המקצוע. האזורים החמים בעולם יסבלו מחום קיוני יותר והאזורים הקרים יפגעו ממספר שיטפונות, הוריקנים ואסונות טבע נוספים בתדירות גבוהה יותר.

בית חכם
בית חכם

מעבר לטכנולוגיה חכמה הוא חלק מן הפתרונות המוצעים והקיימים כיום למאבק בהתחממות הגלובלית ומשבר האקלים. בניית ערים ירוקות, בתים חכמים ובתי עסקים חכמים נמצא בשיעור רב במדינות ששמו לעצמן למטרה לצמצם את הפגיעה האנושית באקלים למינימום האפשרי.

איך זה תורם לשמירה על איכות הסביבה?

בית חכם חוסך בממוצע 25 אחוז חשמל בחודש לעיתים החיסכון מגיע אף ל35 אחוז. בראייה כוללת ורחבה יותר מדובר בצמצום משאב החשמל וסך הפליטות של חומרים מזיקים לאוויר בתהליך הייצור שלנו.

ניתן להשתמש בטכנולוגיות חכמות עצמן גם ככלי לטיהור גזי החכמה בעסקים מזהמים ומפעלים מזיקים. כמו כן עבודה מבוקרת יותר של מכשירי הבית יחג עם צמצום מספר מכשירים למכשיר אחד עם פונקציות רבות גם נותן פתרון לצמצום נזקי הייצור והפסולת וגם נותן פתרון לצמצום האי חום העירוני. שכפי שאנו רואים כרגע הטמפרטורה בערים גבוהה בכ2.5 מעלות מזו שבאזורים הפתוחים עם הצמחייה.

בית חכם
בית חכם

מה יקרה בעוד שנים מהיום?

בעוד שנים מהיום הצפי הוא שרוב הערים המפותחות יהיו בעלות רוב מוחלט של בתים חכמים, עסקים חכמים ומפעלים עם מכשירים חכמים העוזרים לצמצם את נזקי הפליטה של זגים רעילים ופחמן דו חמצני.

כולנו נצטרך להתקדם לעבר עתיד ירוק ולהקים בית חכם יותר ששם בראש מעייניו את הצורך בצמצום הבזבוז ותרבות הצריכה. חפצים יהיו צריכים להיות יותר על זמניים והטכנולוגיות יצטרכו להתאים את עצמם למינימליזם מבחינת החומר עם יותר אפשרויות להגברת הנוחות וזאת על מנת לעודד את הצריכה של אותם מוצרים. בכך לזנוח את הצריכה של המכשירים הישנים והפחות יעילים מבחינה אנרגטית וגולמית.

מכירים מישהו שהמאמר יכול לעניין אותו?שתפו איתו:

כל התקנה היא דבר אינדיבידואלי מבחינת הזמנים. ישנם התקנות היכולות לקחת כמה שעות בודדות, וישנם התקנות שיכולות לקחת ימים שלמים. אתר 'בית חכם' אינו מתפשר על זמני ההתקנה, ומתחייב לעמוד בכל הזמנים אשר סוכמו מראש עם הלקוח

אתר 'בית חכם' משתמש בציוד המתקדם ביותר שנמצא כרגע בכל העולם וזאת על מנת לתת ללקוח חוויה טכנולוגית ומתקדמת ולא מתפשרת על איכות

חשוב להבין שאנחנו עובדים עם הציוד המתקדם ביותר בשוק ונותנים ללקוחותינו את המחיר הריאלי ביותר על פי מה שקורה כיום בישראל ובעולם. אצלנו אין העלאות מחיר לא מוסברות. כל ההליך הוא שקוף מאוד ומסוכם מראש לפני תחילת העבודה

אנחנו נותנים כמובן אחריות על המוצרים שאנחנו מספקים ועל ההתקנה עצמה. אנחנו תמיד זמינים ללקוחותינו בכל יום ובכל שעה על מנת לתת חווית שירות מהטובות ביותר שיש כיום בשוק הישראלי

רוצים לשדרג את איכות החיים ? הגעתם למקום הנכון ! השאירו פרטים ונשמח לעזור לכם.

מחפשים לשדרג את איכות החיים בבית?

דברו איתנו עוד היום!